Shelter та R-Keeper в готелі Emigrand

В готелі Emigrand, що нещодавно відкрився за адресою м. Ужгород, вул. Івана Франка, 1, було встановлено систему готельного обслуговування Shelter. Також в рестобарі закладу було впроваджено систему R-Keeper. Обидві програмні платформи були інтегровані з централізованою системою обліку на базі 1С:8 Підприємство.

Готель Emigrand зручно розташований по відношенню до центру міста Ужгород (7 хвилин пішки по Набережній Незалежності). Унікальністю є те, що кожен із 24 номерів готелю оформлений неповторною картиною чи принтом відомого арт-митця Енді Ворхола.

R-KeeperUA один з лідерів на ринку автоматизації України. За 7 років компанією було реалізовано більш ніж 400 успішних проектів, переважно в сфері ресторанного бізнесу. Окрім повного комплексу послуг автоматизації R-Keeper займається впровадженням таких інноваційних для українського ринку рішень як мобільні додатки.Окрім повного комплексу послуг з автоматизації R-Keeper займається впровадженням таких інноваційних для українського ринку рішень як мобільні додатки та мобільні термінали, електронні меню, кухонні відеосистеми та багато іншого. 


x