Сонячний Прованс

Нещодавно був автоматизований туристично-оздоровчий комплекс «Сонячний Прованс», розташований в самому серці національного заповідника Подільські Товтри на джерелі унікальної мінеральної води в курортному містечку Сатанів. Головною особливістю «Сонячного Провансу» є широкий перелік програм для комплексного оздоровлення організму, розроблених на основі мінерального джерела міста.

В готелІ було встановлено систему готельного обслуговування Shelter. Також в кафе та барі закладу комплексу було впроваджено систему R-Keeper. Обидві програмні платформи були інтегровані з централізованою системою обліку на базі 1С:8 Підприємство.

Головною особливістю «Сонячного Провансу» є широкий перелік програм для комплексного оздоровлення організму, розроблених на основі мінерального джерела міста.

R-KeeperUA один з лідерів на ринку автоматизації України. За 7 років компанією було реалізовано більш ніж 400 успішних проектів, переважно в сфері ресторанного бізнесу. Окрім повного комплексу послуг автоматизації R-Keeper займається впровадженням таких інноваційних для українського ринку рішень як мобільні додатки.Окрім повного комплексу послуг з автоматизації R-Keeper займається впровадженням таких інноваційних для українського ринку рішень як мобільні додатки та мобільні термінали, електронні меню, кухонні відеосистеми та багато іншого.
x