• IT-аутсорсинг 24/7

  В компании работают как сертифицированные консультанты, программисты, инженеры и техники, так и мастера по ремонту фискальной техники. Также в главном офисе в режиме 24/7 работает колл-центр, который открыт для обращений как за разовой помощью, так и для постоянных абонентов в рамках одного из тарифных пакетов.

  Читати далi
 • Супровід R-keeper 24/7

  Кваліфікована підтримка наших клієнтів - одне з головних пропозицій R-KeeperUA. З моменту відкриття ресторану всі проблеми, що виникають на об'єкті, будуть вирішувати технічні фахівці нашої компанії.

  Ресторан або готель часто працюють цілодобово, без вихідних і свят. Тому наша техпідтримка також працює щодня і цілодобово.

  Читати далi
 • Супровід 1С-Підприємство

  При використанні спеціалізованих програмних продуктів, таких як 1С: Підприємство, неминуче виникають питання або проблеми, які може вирішити тільки фахівець

  Читати далi
 • Фоновий звук

  Музичне і світлове обладнання для кафе, барів і ресторанів. До ваших послуг досвідчені інсталятори, які створять неповторну атмосферу в вашому закладі.

  Читати далi
 • Відеоспостереження

  Апаратно-програмний комплекс відеоспостереження за касовими операціями у системі автоматизації ресторанів R-Keeper це сучасне інтелектуальне рішення для контролю роботи персоналу в касовій зоні.

  Читати далi
x