Фоновий звук

Музичне і світлове обладнання для кафе, барів і ресторанів. До ваших послуг досвідчені інсталятори, які створять неповторну атмосферу в вашому закладі. Реалізовані нами проекти змусять гостей вашого кафе, бару чи ресторану повертатися в нього знову і знову. Зателефонуйте нам прямо зараз і ми з задоволенням розробимо індивідуальне рішення для вашого закладу!

Що входить до складу готового рішення?

Звукове обладнання. Акустичні системи, аудіо інтерфейси, підсилювачі звуку, програвачі, мікшерні пульти, апаратура для обробки звуку.
Світлове обладнання. Світлодіодні панелі, світлові сканери, стробоскопи, дзеркальні кулі, пріори заливного світла, апаратура для управління світлом.
Елементи комутації, системи озвучування приміщень, мікрофони, радіосистеми і численні аксесуари.

Наші фахівці рекомендують:

Придбати саме готові рішення з можливістю установки «під ключ». В процесі розробки проекту ми адаптуємо типові комплекти під завдання клієнта і акустичні особливості приміщення. Фахівці також опрацьовують дизайн інсталяції - обладнання буде непомітним або стане родзинкою інтер'єру вашого закладу (в залежності від побажань замовника).

Як ми працюємо:

Розробляємо новий проект або адаптуємо типове рішення під особливості приміщення. Враховуємо його габарити, параметри звукоотроженія, звукопоглинання;
Підбираємо потрібне обладнання, узгоджуємо кошторис з замовником, розробляємо дизайнерський проект для монтажу;
Здійснюємо прокладку комунікацій та інсталяцію обладнання «під ключ»;
Виробляємо налаштування, калібрування і еквалізацію акустичних систем;
При необхідності навчаємо ваших співробітників нюансам роботи з технікою.

x