Відеоспостереження

Апаратно-програмний комплекс відеоспостереження за касовими операціями у системі автоматизації ресторанів R-Keeper це сучасне інтелектуальне рішення для контролю роботи персоналу в касовій зоні. Система в режимі реального часу зіставляє кожну операцію, проведену на касі ресторану, з відповідним фрагментом відеозапису з IP-камери, встановленої в зоні роботи каси, та інтегрує результати відеоспостереження в стандартний модуль звітів R-Keeper.

Система подієвого відеоспостереження дозволяє детально контролювати дії персоналу в залі ресторану і на касі, як в режимі реального часу, так і після закриття касового дня, оперативно виявляти і запобігати будь-яким зловживанням.
Використовуючи звичний інтерфейс системи R-Keeper, користувач, як правило, це керуючий рестораном, його власник або служба безпеки, має можливість в онлайн-режимі спостерігати двостороннє відео супроводжуване титрами - інформацією про операції, які здійснює в цей момент на касовому терміналі, включаючи:

- Дані по роботі з поточним замовленням: додавання страв, видалення, призначення знижки і т.д.
- Дані по сервіс-чеках, сплачених рахунках із зазначенням решти і використаних валют
- Системну інформацію по всіх операціях, вироблених на касі з замовленнями: відкриття, збереження, видалення, а також операціях, що здійснюються менеджерами залу: реєстрація, скасування реєстрації, перегляд звітів, видалення, перенесення і т.д.

Таким чином, користувач отримує найбільш повну інформацію про дії персоналу в касовій зоні. При цьому можна використовувати різні схеми перегляду, при яких на екран будуть одночасно виводитися зображення з вибраної кількості камер.

Важливою перевагою системи подієвого відеоконтролю в R-Keeper є можливість дистанційного перегляду відеозображення з титрами в режимі онлайн через веб-браузер. Ніякого додаткового ПЗ користувачу для цього не потрібно. Перебуваючи в будь-якій точці світу, власник ресторану має можливість контролювати роботу персоналу за допомогою мобільного пристрою (ноутбука, планшета, смартфона).

Система працює з усіма IP-камерами з підтримкою MJPEG і легко інтегрується в уже працюючу в ресторані систему автоматизації R-Keeper.

Додаткову інформацію ви можете отримати у відповідних розділах або звернувшись за телефоном 044 465 73 02.
x