Лінія консультації 1С

При використанні спеціалізованих програмних продуктів, неминуче виникають питання або проблеми, які може вирішити лише фахівець. Оскільки утримувати штатного вузькоспеціалізованого співробітника для більшості компаній не має сенсу, в таких випадках вдаються до послуг лінії консультацій.

З питань використання, поновлення, налаштування або покупки програм сімейства 1С: Підприємство 8.2 можна звертатися на лінію консультації 1С по тел.: 044 465 73 02, з понеділка по п'ятницю з 9.00 по 18.00.

Абонентське обслуговування

Сучасний бізнес потребує безперебійної роботи комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. Величезна кількість бізнес-процесів так чи інакше використовують ІТ-інфраструктуру підприємства. Саме з цієї причини найважливіший елемент в побудові успішного бізнесу - якісне і безперебійне обслуговування комп'ютерів.

Абонентське обслуговування - це надання послуг з ІТ-аутсорсингу на довгостроковій основі за щомісячну абонентську плату.

Завдання Абонентського обслуговування комп'ютерів: 

• моніторинг стану ІТ-інфраструктури для стабільної роботи;
• впровадження передових інформаційних технологій;
• забезпечення безпеки інформації;
• установка, настройка і навчання користувачів роботі з програмним забезпеченням;
• усунення збоїв і їх наслідків.

В залежності від кількості ваших користувачів і потреб Абонентське обслуговування комп'ютерів може включати такі типи робіт:

Віддалене адміністрування. Телефонні консультації та віддалений доступ співробітників R-KeeperUA до комп'ютерної техніки клієнта дозволить вирішувати більшу частину можливих складнощів.

Інцидентний виїзд. У разі виникнення збоїв, ми гарантуємо оперативну обробку замовлення і приїзд фахівців протягом часу визначеного в договорі Абонента (наприклад, не пізніше, ніж через 4 години після подачі заявки).

Профілактичний виїзд. Планове відвідування фахівцями з підтримки вашого офісу з метою виконання планових робіт (перевірка комп'ютерної техніки на наявність вірусів і несправностей, усунення неполадок, установка і оновлення програмного забезпечення, планова модернізація техніки і підготовка комп'ютерів до подальшої безперебійної роботи).

Планові роботи. Фахівці можуть перебувати на ваших об'єктах протягом декількох днів при реалізації масштабних і термінових робіт з обслуговування комп'ютерів.

Підтримка 24/7

У нас в штаті є як сертифіковані інженери і техніки, так і майстри по ремонту фіскальної техніки. Техніки виїжджають на об'єкти для діагностики роботи обладнання і всього що пов'язано з ним (програми, драйвера, мережа, модеми, доступ в інтернет). Їх завдання, якщо трапився збій - з'ясувати причину і постаратися в найкоротші терміни усунути її прямо на об'єкті.

В рамках укладеного договору на абонентське обслуговування наші інженери своєчасно виконують планові і позапланові профілактичні та інші роботи, введення в експлуатацію, опломбування техніки, навчання персоналу роботі, консультації по застосуванню, оперативний ремонт касового обладнання.

Налагодження та ремонт комп'ютерів та оргтехніки

Ремонт виконується кваліфікованими і досвідченими майстрами сервісної служби. Наш сервісний центр має всю необхідну документацію, сучасне технологічне обладнання, широкий асортимент запчастин і всі необхідні умови для виконання ремонтів будь-якої складності. Але для того, щоб уникнути ремонту, техніку потрібно правильно експлуатувати - наші фахівці стежать за цим в рамках абонентського обслуговування.

Поставка видаткових матеріалів

Фахівці доставлять прямо на місце все, що вам може знадобитися - від техніки до видаткових матеріалів: касової стрічки або клієнтських пластикових карт.

Перелік послуг

В рамках різних тарифних пакетів абонентське обслуговування включає в себе наступні послуги:

• сервісне обслуговування
• антивірусний захист
• резервне копіювання
• поставка і модернізація обладнання
• ремонт комп'ютерів, серверів
• віддалене управління комп'ютерами та серверами
• підбір постачальників різних суміжних послуг (провайдери, хостери, системні інтегратори та ін.)
• встановлення та налаштування спеціалізованого ПЗ (банк-клієнти, системи передачі податкової звітності)
• відновлення втраченої інформації
• облік комп'ютерів та оргтехніки замовника
• консалтингові послуги, пов'язані з побудовою, ІТ-обслуговуванням та адмініструванням комп'ютерних мереж
• телефонні консультації з комп'ютерного обслуговування співробітників замовника.
  

Для отримання додаткової інформації про цікавлять вас послуги, прорахунку вартості і професійної консультації зв'яжіться з нашими фахівцями за тел.:


(044) 465 73 02
x